Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Producenci

Narzędzia skrawające

Węglik spiekany należy do materiałów o dużej twardości oraz wysokiej odporności na ścieranie, dzięki czemu znalazł zastosowanie w obróbce różnego rodzaju materiałów. Dobrym tego przykładem są prezentowane frezy do stali, które gwarantują szybką i precyzyjną obróbkę skrawaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno narzędzia o uniwersalnym zastosowaniu, jak również o wąskiej specjalizacji oraz dedykowane obróbce konkretnych materiałów. W tym drugim przypadku proponujemy np. frezy do metali: Superstar H – przeznaczone do stali automatowych i stopowych, a także żeliw szarych i innych metali oraz Superstar W – idealne do pracy na materiałach stalowych (nierdzewnych, kwasoodpornych), tytanu i niklu (oraz ich stopów), a także na wyżej wymienionych surowcach; oraz fantastycznej jakości frezy do aluminium i tworzyw sztucznych.

Oferowane przez nas narzędzia dostępne są w wariantach krótkich, długich oraz bardzo długich, co wraz ze zróżnicowaniem pod względem średnic, chwytu oraz ilości ostrzy sprawia, że możecie Państwo idealnie dopasować je do rodzaju eksploatacji. Ponad to istnieje możliwość wykonania na specjalne zamówienie narzędzi ściśle dopasowanych do metody obróbki i materiału. Posiadamy również szeroką gamę frezów kulistych oraz z promieniem naroża. Wszystkie frezy oraz inne narzędzia skrawające firmy Nachreiner znajdują się w katalogu producenta KLIK - po wyborze pożądanego narzędzia, prosimy o kontakt celem przygotowania oferty na adres matborsklep@matbor.pl.

Uwaga: Z dniem 1 października wyszedł nowy katalog narzędzi skrawających NACHREINER. 

Zapraszamy do pobrania katalogu w tym miejscu - klik

 

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl