Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Producenci

Rozwiertaki pogłębiacze fazowniki VHM

Rozwiertaki, pogłębiacze, fazowniki

Narzędzia te opracowano pod kątem uzyskania maksymalnej precyzji podczas obróbki wykańczającej otworów. Wszystkie rozwiązania: m.in. rozwiertaki maszynowe i pogłębiacze z wysokostopowej stali szybkotnącej z dodatkiem kobaltu, a także pełnowęglikowe fazowniki krótkie o kącie wierzchołkowym 60 lub 90 stopni, pochodzą od renomowanej firmy Nachreiner. Dobór parametrów skrawania oraz wyszukiwanie narzędzi przeznaczonych do danego materiału obrabianego nie stanowi problemu – wystarczy posłużyć się intuicyjnym kalkulatorem przygotowanym przez producenta.

Aby jeszcze bardziej ułatwić naszym Klientom zakup pogłębiaczy i innych narzędzi skrawających dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, stworzyliśmy przejrzystą instrukcję korzystania z kalkulatora Nachreiner.

Warto pamiętać, że produkty prezentowane na stronie internetowej stanowią jedynie drobną część rzeczywistej oferty Matbor. Jeżeli potrzebne są Państwu rozwiertaki o parametrach skrawania dedykowanych np. żeliwu sferoidalnemu czy stalom kwasoodpornym o podwyższonej zawartości niklu i chromu, na pewno będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Pogłębiacze i fazowniki Nachreiner – doskonała precyzja w przystępnej cenie

Oprócz długich i bardzo długich rozwiertaków maszynowych w tolerancji H7 bądź 0/+0,003 mogą Państwo zamówić także trzyostrzowe pogłębiacze z HSS-E spełniające rygorystyczne wymagania normy DIN 335.

Do dyspozycji Klientów oddajemy ponadto szeroką gamę fazowników. Poza wspomnianymi narzędziami pełnowęglikowymi (VHM) z powłoką Blue Cut przeznaczonymi do obróbki m.in. stali węglowych i nierdzewnych, stopów aluminium oraz metali kolorowych, dostępne są też fazowniki zewnętrzne HSS z wymiennym ostrzem. Produkty charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami odporności na zużycie, co przyczynia się do optymalizacji kosztów skrawania.

Szczegółową specyfikację techniczną pogłębiaczy, rozwiertaków i fazowników marki Nachreiner znajdą Państwo w opisach poszczególnych artykułów, a pełną ofertę tych narzędzi - w katalogu producenta:

W razie problemów z doborem odpowiednich parametrów skrawania zachęcamy natomiast do skorzystania z naszego profesjonalnego doradztwa popartego już ponad 35-letnim doświadczeniem w branży. Informujemy jednocześnie, że istnieje możliwość wykonania narzędzi na specjalne zamówienie - prosimy o kontakt na adres marketing@matbor.pl.

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl