Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Twardościomierze BRINELLA

Twardościomierz przenośny Brinella&Rockwella PHBR-2 Twardościomierz przenośny Brinella&Rockwella PHBR-2
Producent: TX
Cena:

7 171,20 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (USD): $1,728.00

Cena netto: 5 830,24 zł

szt.
zobacz więcej
Twardościomierz przenośny Brinell&Rockwell do szyn kolejowych i innych zastosowań PHBR-100 Twardościomierz przenośny Brinell&Rockwell do szyn kolejowych i innych zastosowań PHBR-100
Producent: TX
Cena:

12 064,05 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (USD): $2,907.00

Cena netto: 9 808,17 zł

szt.
zobacz więcej
System analizy (skaner) odcisków Brinella System analizy (skaner) odcisków Brinella
Producent: TX
Cena:

13 807,67 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (USD): $3,327.15

Cena netto: 11 225,75 zł

zobacz więcej
Twardościomierz stacjonarny Rockwella-Brinella typ RB-2 PRESS (PRODUKT POLSKI) Twardościomierz stacjonarny Rockwella-Brinella typ RB-2 PRESS (PRODUKT POLSKI)
Producent: PRESS
Cena:

26 555,70 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21 590,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przenośny mikroskop pomiarowy 20x do odcisków Brinella  kulkami 10 mm z podświetleniem (JC-10L) Przenośny mikroskop pomiarowy 20x do odcisków Brinella kulkami 10 mm z podświetleniem (JC-10L)
Producent: TX
Cena:

2 108,16 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (USD): $507.99

Cena netto: 1 713,95 zł

szt.
zobacz więcej
Przenośny mikroskop pomiarowy 40x do odcisków Brinella kulkami 5 mm i 2.5 mm z podświetleniem Przenośny mikroskop pomiarowy 40x do odcisków Brinella kulkami 5 mm i 2.5 mm z podświetleniem
Producent: TX
Cena:

2 312,34 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena (USD): $557.19

Cena netto: 1 879,95 zł

szt.
zobacz więcej

W tej kategorii prezentujemy przyrządy przeznaczone do przeprowadzania badań materiałowych z wykorzystaniem jednej z najczęściej stosowanych metod penetracyjnych statycznych. Twardościomierze Brinella wyposażone są standardowo w kulkowe wgłębniki wykonane z węglików spiekanych (w przypadku niektórych modeli wyposażenie obejmuje również kulki stalowe). Rozwiązania stacjonarne lub przenośne do badań tą metodą są nieodzowne choćby w przemyśle kolejowym, gdyż umożliwiają zadania obciążenia statycznego 187,5 kgf wymaganego zgodnie z aktualnie obowiązującymi Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru Szyn Kolejowych.

Poza twardościomierzami, asortyment sklepu online firmy MATBOR obejmuje również nowoczesny system analizy i mikroskop do odcisków Brinella w kilku wariantach, różniących się m.in. powiększeniem. Klienci mogą liczyć z naszej strony na kompetentne doradztwo poparte już ponad 35-letnim doświadczeniem w branży oraz indywidualne podejście. Jeżeli nie znajdą Państwo w ofercie sklepu przyrządu pomiarowego lub mikroskopu o pożądanej specyfikacji, prosimy o kontakt – na pewno będziemy w stanie dobrać dla Państwa odpowiedni produkt.

Dobrej jakości mikroskopy i twardościomierze Brinella w konkurencyjnej cenie

W ofercie znajdują się zarówno przyrządy w wersji przenośnej, jak i stacjonarnej. Twardościomierz Brinella ma bardzo szerokie zastosowanie – sprawdzi się na przykład w działach jakości zakładów przemysłowych, odlewniach oraz laboratoriach badających właściwości materiałów. Wybrane przyrządy dostępne w sprzedaży umożliwiają jednocześnie pomiar twardości Brinella oraz badanie metodą Rockwella.

Ze względu na nowoczesną konstrukcję twardościomierze i mikroskopy zapewniają optymalną wygodę pracy. Rozwiązania przenośne pozwalają na komfortowy pomiar twardości powierzchni płaskich i wypukłych, stacjonarne polecamy natomiast do zakładów wyspecjalizowanych w wielkoseryjnej produkcji wyrobów metalowych.

Szczegółowe informacje na temat maksymalnych wymiarów próbki, zakresu pomiaru i skal twardości można sprawdzić w tabelach zamieszczonych w opisach produktów. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie do dostępnych mikroskopów, twardościomierzy lub samej metody, którą opracował Brinell, pozostajemy do dyspozycji.

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl