Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Wzorce SHORE'A

Zestaw 7 gumowych wzorców twardości Shore'a w skali A (30-90 ShA) Zestaw 7 gumowych wzorców twardości Shore'a w skali A (30-90 ShA)
Producent: SAUTER
Cena:

415,13 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 581,18 zł

Najniższa cena: 619,92 zł

Cena (EUR): 92,25 €

Cena netto: 337,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw 3 gumowych wzorców twardości Shore'a w skali D (30-90 ShD) Zestaw 3 gumowych wzorców twardości Shore'a w skali D (30-90 ShD)
Producent: SAUTER
Cena:

340,43 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 476,01 zł

Najniższa cena: 507,74 zł

Cena (EUR): 75,65 €

Cena netto: 276,77 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Do czego służą gumowe wzorce twardości? Do porównawczej kontroli dokładności wskazań twardościomierzy (durometrów) Shore'a oraz twardościomierzy IRHD. Są stosowane najczęściej jako wzorce podręczne/ robocze użytkownika do sprawdzania/ wzorcowania przez niego sprzętu pomiarowego raz w tygodniu. W zewnętrznych laboratoriach wzorcujących zwykle nie stosuje się gumowych wzorców twardości lecz metodę bezpośrednią wzorcowania twardościomierzy (sprawdzenie siły sprężyny w punktach referencyjnych oraz geometrii wgłębnika, względnie także stopki dociskowej). Gumowe wzorce są tam czasami stosowane do wzorcowania uzupełniającego, np. niektóre laboratoria zewnętrzne mogą podawać na świadectwie najpierw wyniki wzorcowania metodą bezpośrednią, a potem metodą pośrednią z użyciem wzorców. Większość jednak podaje tylko wyniki wzorcowania bezpośredniego.

MATBOR Sp. z o. oferuje zestawy gumowych wzorców twardości shore'a w skali A i D ze świadectwami wzorcowania CIA-ILAC MRA (wzorcowanie akredytowane).

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl