Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Twardościomierze

 Jeśli w sklepie nie ma interesującego Państwa twardościomierza - prosimy o zapytanie na marketing@matbor.pl lub matborsklep@matbor.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z katalogami producentów KLIK. Istnieje możliwość złożenia zamówienia poza sklepem na przyrządy występujące i niewystępujące w sklepie - przygotujemy ofertę, fachowo doradzimy. Niemal wszystkie twardościomierze, które posiadamy w sprzedaży mogą zostać przez nas zlecone do wzorcowania. Wzorcujemy także Państwa urządzenia spoza naszej oferty. Zamówienia na wzorcowanie można składać via sklep online lub e-mailowo.

Brinell, Rockwell, Shore, Barcol, Vickers – nazwiska doskonale znane wszystkim, którzy mają do czynienia z profesjonalnym badaniem materiałów. To właśnie na podstawie opracowanych przez tych naukowców metod działają przyrządy do pomiaru twardości. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stacjonarne, jak również mobilne (przenośne) rodzaje tych urządzeń – wszystkie pochodzące od sprawdzonych producentów.

W sprzedaży posiadamy przyrządy pomiaru twardości wyrobów metalowych oraz tworzyw sztucznych. Do badania metali pierwszym wyborem jest przenośny twardościomierz Leeba oraz przenośny twardościomierz ultradźwiękowy. W ofercie znajdziecie Państwo również pełną gamę przyrządów stacjonarnych opartych na metodzie Rockwella, Brinella, Vickersa oraz mikrourządzenia. Do testowania tworzyw sztucznych - gumy i elastomerów - przeznaczone są twardościomierze Shore'a, zaś do badania materiałów kompozytowych - tworzyw wzbogaconych włóknami szklanymi - impresor Barcola. W ofercie posiadamy także urządzenia ołówkowe, pilnikowe, szczypce Webstera i więcej. Oferujemy jednocześnie dedykowane w/w przyrządom akcesoria takie jak głowice (sondy), wzorce, kulki i wgłębniki. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doractwo techniczne.

 

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl