Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia Nabywca otrzymuje e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Nabywca jest na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Nabywcę formy dostawy.

Czas realizacji zamówień podany jest przy każdym towarze i jest terminem obowiązującym Sklep od momentu wpływu należności na konto Sklepu w przypadku wyboru opcji płatności "Przelew" lub od momentu potwierdzenia zamówienia przez Nabywcę (potwierdzenie wysyłane jest na e-mail podany podczas rejestracji) w przypadku wyboru opcji płatności "Pobranie". 

Podane terminy są liczone w dniach roboczych. Zamówienia przyjmowane są do realizacji w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt. Paczki wysyłane są w godzinach 9:00 - 15:45.

Sklep dołoży wszelkich starań, by podane terminy dostaw były przestrzegane, nie bierzemy jednak odpowiedzialności za wypadki losowe mogące wpłynąć na wydłużenie tych terminów.

UWAGA! Podany w sklepie termin wysyłki wzorcowania, czyli czas realizacji wzorcowania - należy doliczyć do terminu wysyłki przyrządu, który ma być wzorcowany. Suma obu okresów daje w wyniku czas wysyłki przyrządu ze świadectwem wzorcowania.

W przypadku błędnej informacji o dostępności towaru lub niedostępności towaru na magazynie producenta, Sklep w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia informuje Nabywcę o zmianie terminu dostawy, a Nabywca ma prawo anulować transakcję lub zmienić zamówienie wybierając odpowiednik zamówionego wcześniej towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl