Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Twardościomierze innych metod do metali

Lupa pomiarowa (warsztatowa) 10X 10-0-10/0,1 mm do odcisków Brinella i zastosowań uniwersalnych Lupa pomiarowa (warsztatowa) 10X 10-0-10/0,1 mm do odcisków Brinella i zastosowań uniwersalnych
Producent: MATBOR
Cena:

492,15 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 400,12 zł

szt.
zobacz więcej
Pręt wzorcowy (sztabka) do twardościomierza Młotek Poldi Pręt wzorcowy (sztabka) do twardościomierza Młotek Poldi
Producent: POLDI/CZECHY
Cena:

215,25 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 175,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przenośne twardościomierze Leeba do metali, działające w oparciu nowszą metodę odbicia sprężystego, są powszechnie używane w Polsce od lat 80-tych XX wieku. Pierwotnie występowały one pod nazwą Equotip. Pomiar twardości Leeba (HL) różnego rodzaju metali żelaznych i nieżelaznych następuje błyskawicznie i błyskawicznie też na wyświetlaczu cyfrowym pojawiają się wyniki pomiaru (konwersji) w ustawionej uprzednio przez użytkownika skali, np. HRC, HRB, HB, HV czy Rm MPa.Z roku na rok metoda Leeba staje się coraz bardziej znormalizowana. Do starszych norm ASTM A956 oraz DIN 50156-1, -2 i -3 doszły w roki 2013 oficjalne projekty norm prEN ISO 16859-1, -2 i -3. Konwersję między skalą Leeba HLD, a skalami Rockwella, Brinella i Vickersa zawiera norma ASTM E140-12b.
Firma MATBOR Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie różne modele twardościomierzy Leeba - dostosowane do potrzeb konkretnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl