Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Producenci

Wagi i odważniki

 

W naszej ofercie posiadamy wagi i odważniki w bardzo dobrych cenach, a jednocześnie o bardzo wysokiej, niemieckiej jakości produkcji KERN: zarówno w pełni profesjonalne modele dla przemysłu, medycyny i laboratoriów, jak i uproszczone - dla szkół, uniwersytetów, szkoleń i warsztatów. Znajdziecie tu Państwo wagi kieszonkowe, precyzyjne (m.in. seria EMB, analityczne (laboratoryjne), medyczne i fitnesowe, jubilerskie, wago-suszarki, wagi stacjonarne, inox w obudowie IP 65-68, platformowe ATEX, podłogowe i paletowe, do osi ciężarówek, wago-wózki paletowe, kontrolne przepakunkowe, liczące ceny, liczące towary, hakowe. Jednym zdaniem: potężny wybór przyrządów o ogromnych możliwościach. Wszystkie dostarczane są w terminie do tygodnia roboczego i posiadają 24-36 miesięczną gwarancję oraz zapewnienie o doskonałym i sprawnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie matbor.pl znajdują się tylko najpopularniejsze modele, jeśli szukają Państwo innego produktu zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wag KERN (KLIK) i do kontaktu celem przedstawienia oferty. Wykonujemy również kalibracje i wzorcowanie wag. Zapraszamy do zakupów online lub kontaktu e-mail na marketing@matbor.pl lub matborsklep@matbor.pl.

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl