Ceny w walucie EURO i USD w sklepie podane są jedynie dla orientacji. Cała transakcja odbywa się w walucie PLN - polskich złotych. Do każdego zamówienia otrzymują Państwo fakturę VAT w PLN. Istnieje możliwość dokonania transakcji w EURO lub USD (faktura walutowa) - prosimy o niedokonywanie zakupu przez sklep, lecz o kontakt na matborsklep@matbor.pl celem wystawienia proformy w walucie EURO lub USD

Producenci

Wzorce i sprawdziany

 

Wzorce i sprawdziany, które posiadamy w sprzedaży mogą zostać przekazane do laboratorium celem wzorcowania i wystawienia świadectwa wzorcowania. Wzorcujemy także Państwa urządzenia i narzędzia spoza naszej oferty sprzedaży. Zamówienia na wzorcowanie można składać via sklep online lub e-mailowo na adres marketing@matbor.pl lub matborsklep@matbor.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę wzorców i sprawdzianów służących do weryfikacji wyrobów pod kątem prawidłowe - nieprawidłowe. Dotyczy to głównie sprawdzianu do gwintu, sprawdzianu otworów, sprawdzianu wałków, wzorców kątów, łuków, chropowatości itp. Proponujemy Państwu również całe zestawy metryczne do suwmiarek i mikrometrów oraz płytki wzorcowe długości i kątowe, kulki oraz wałeczki pomiarowe.

Nie sposób umieścić w sklepie wszystkich proponowanych przez nas sprawdzianów i wzorców, więc - choć oferta jest sukcesywnie uzupełniana - w przypadku nieznalezienia poszukiwanego produktu standardowego lub niestandardowego uprzejmie prosimy o kontakt - przygotujemy ofertę. Zachęcamy także do sięgnięcia do katalogów producentów KLIK, zapoznanie się z tabelą specyfikacyjną dostępnych akcesoriów firmy Fanar, Gimex czy Insize i kontakt w przypadku wyboru pożądanego artykułu celem uzyskania oferty. Służymy doradztwem technicznym. 

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl