Wzorcowanie akredytowne lupy pomiarowej z podziałką liniową do 12 mm + świadectwo wzorcowania CIA-ILAC MRA

wzorcowanie_lupy_pomiarowej.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni roboczych
Cena: 172,20 zł 172.20
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 140,00 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: LAB. CL
Kod produktu: 2.4.1.2
Opis

Ten artykuł dotyczy wzorcowania lupy pomiarowej z podziałką do 12 mm. 

 

UWAGA TERMIN!

Podany w sklepie czas wysyłki wzorcowania, czyli czas realizacji wzorcowania - należy doliczyć do czasu wysyłki przyrządu, który ma być wzorcowany. Suma obu okresów daje w wyniku czas wysyłki przyrządu ze świadectwem wzorcowania.

ISTOTNE UWAGI OGÓLNE

1. Wzorcowanie można zamówić tylko wraz z przyrządem pomiarowym zakupionym w sklepie. W przypadku chęci wzorcowania przyrządu spoza oferty sklepu - prosimy o kontakt na marketing@matbor.pl
2. Formą płatności za zakup przyrządu z usługą wzorcowania jest tylko przedpłata na podstawie faktury pro forma.

Nie chcesz składać zamówienia online? Masz więcej pytań? Nie ma w sklepie tego, czego szukasz? Potrzebujesz oferty? Prosimy o kontakt:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl